Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο
Το κατάλυμα είναι σε απόσταση 5 λεπτών οδικώς από Salto del Claro Park και 4 χλμ. από Υπαίθρια Αγορά Feria Artesanal.
Το κέντρο της πόλης Pucón απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Το Entre Amigos σερβίρει πιάτα χιλιανής κουζίνας και βρίσκεται σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια από το κατάλυμα. Buses Caburgua βρίσκεται πολύ κοντά στη βίλα.
Η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο βρίσκεται 0,9 χλμ. μακριά από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Cascadas Del Rio Turbio2,9 χλμ.
- Politur4,2 χλμ.
- Seeking South3,3 χλμ.
- Laguna Llancalil3,3 χλμ.
- Canyoning Pucon3,7 χλμ.
- Santa Clara Monastery4,1 χλμ.
- Mama's & Tapas4,2 χλμ.
- Buses Caburgua4,1 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Τεμούκο Αεροδρόμιο85 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Δεν υπάρχει πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Στο δωμάτιο
- Θέρμανση
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν από η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο;
Η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο απέχει 0,9 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Πουκόν. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο;
Το κόστος διαμονής σε η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο αποτελεί 116$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο;
Οι πελάτες της η Cabanas Pucon Alicia Ξενοδοχείο είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.